Válogatottsága: 1 (0).

1960: HUN-ENG 2:0.

Mérlege: 1-0-0.

Klubjai: Bajai Vörös Lobogó/Bajai Bácska Posztó (1954-1959), Pécsi Dózsa (1959-1970).

Dunai (II.) Antal bátyja, aki Dujmov Ivánként született, a sportsajtóban Dunai, majd Dunai I., jogi diplomájának megszerzése után, 1964-től Dunai dr. néven szerepelt. Jó felépítésű csatár volt, a Pécsi Dózsában mutatkozott be az élvonalban, onnan lett válogatott is, előbb az utánpótlás, majd a B csapatban. Hétszer szerepelt az olimpiai válogatottban, az 1960-as római tornán négyszer lépett pályára, s öt góljával a csapat legeredményesebb játékosa volt, megelőzve a 4-4 gólig jutó Albert Flóriánt és Göröcs Jánost, az olaszok elleni bronzmérkőzés győztes gólját is ő szerezte. Még abban az évben, az olimpiai tornát megelőzően, május 22-én bemutatkozhatott Baróti Lajos válogatottjában is, az angolok elleni barátságos mérkőzésen. A Népstadionban, kilencvenezer néző előtt Albert góljaival 2-0-ra vertük Bobby Charltonékat. A végig pályán lévő Dunai számára, bár még tíz év vissza volt pályafutásából, ez a találkozó volt a megelőlegezett jutalomjáték. A Népsport szerint legalábbis: „Dunai nagyjából azt nyújtotta, amit a jó képességű újonctól egy ilyen nagy mérkőzésen várni lehetett. Sokat mozgott, lelkes volt és az első félidőben ügyesen részt vett az összjátékban. Szünet után egyre inkább kiütközött lassúsága és el is fáradt.”